Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10074.641,60-0,23
BIST 3091.642,80-0,29
BIST 5071.281,70-0,17
BIST HIZM55.234,70-0,28
BIST MALİ96.023,80-0,39
BIST SINAİ75.791,200,12
BIST TEK42.901,50-0,62
DAX10.298,50-0,17
NIKKEI 22519.136,303,03
NASDAQ4.329,120,10
CAC 404.675,130,36
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN7,32576.941.636,00
  border=THYAO7,96216.904.404,00
  border=HALKB10,95152.734.925,00
  border=VAKBN3,79132.273.316,00
  border=VESTL4,64120.069.971,00
EndeksSon%Değ.
 KSTUR16,7521,38
 ANELE1,0317,05
 GSDHO1,2114,15
 MMCAS1,1212,00
 TMPOL4,6511,24
VKING0,91-15,74
BEYAZ1,97-14,35
GNPWR0,50-10,71
OZKGY1,51-5,63
MRTGG0,18-5,26
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.11874-0.54
EUR/JPY136.105-0.02
USD/JPY121.6790.53
USD/BRL3.58180.83
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1133.640.79
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
DJDAKV0,221.000,00
OZDYLV0,09800,00
DXD1BV0,06500,00
GADRCV0,05400,00
NKDAMV0,05400,00
SPDDIV0,16300,00
KCDEJV0,12300,00
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

28 Ağustos
17:42
BIST100 endeksi güne yüzde 0,23 düşüşle 74,641 puandan günü tamamladı...
28 Ağustos
16:51
Fitch'in uyarılarının da etkisi ile DolarTL'de hızlanan yükselişi takiben BIST100 74,000 desteğini test etti. 74,000 desteğinden tepki veren BIST'te 2,9284 gördükten sonra yeniden 2,92 sınırına çekilen kur etkisi ile 74,350 seviyesinde seyir izleniyor. İşlem hacmi ise 1,8 milyar TL ile düşük seyrediyor. 2,92 üzerinde Dolar kurunda yükselişin ivmelenmemesi olumlu görünüm çizse de küresel risk iştahına duyarlılık yüksek kalmaya devam edebilir. Özellikle gelecek hafta Çin PMI, ABD istihdam, Bej Kitap raporu gibi veriler içeride de yansımalara neden olabilir. ...
28 Ağustos
15:41
Fitch'in Türkiye'nin kredi notuna dair periyodik değerlendirmesi 18 Eylül 2015 tarihinde.. ...
28 Ağustos
15:40
Fitch Ratings Türkiye için açıklamalar yapıyor, erken seçimin belirsizliği uzattığını söylüyorlar. Fitch'e göre siyasi belirsizlik orta vadede risk profili için negatif. Fitch Çarşamba Hong Kong'taki konferansında Türkiye'de siyaset ve politika risklerini ele alacağını söyledi...
28 Ağustos
15:38
ABD'de kişisel gelirler Temmuz'da beklentilerle uyumlu artış kaydederken harcamalar ise beklentinin hafifçe altında kaldı. ABD'de tüketim harcamaları Temmuz'da %0,3 arttı (beklenti %0,4) ancak önceki ayki artışın üzerinde. Gıda ve enerji hariç harcamaları gösteren çekirdek PCE ise %0,1 ile beklentilerle uyumlu seyrediyor.. Harcamaların beklentinin hafifçe altında kalması ile EURUSD'de hafif yukarı yönlü bir tepki izliyoruz...

Forex Piyasa Yorumları

17 Şubat
10:43
USDTRY Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin...
17 Şubat
10:42
EURUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin...
17 Şubat
10:41
XAUUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin......
08 Aralık
10:30
USDJPY Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
08 Aralık
10:29
EURUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri için...

Haberler

29 Ağustos
00:38
Gun Baslangici (Test)...
28 Ağustos
17:57
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 31 AGUSTOS...
28 Ağustos
17:57
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
28 Ağustos
17:57
DUNYA MERKEZ BANKALARI GUNLUGU - 31 AGUSTOS...
28 Ağustos
17:57
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...

Periyodik Raporlarımız

Resmi Bültenler