Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10075.366,00-3,36
BIST 3093.034,40-3,45
BIST 5072.117,40-3,38
BIST HIZM51.950,30-1,83
BIST MALİ100.551,00-3,76
BIST SINAİ75.902,70-3,30
BIST TEK57.348,80-1,00
DAX9.557,16-6,82
NIKKEI 22514.952,00-7,92
NASDAQ4.285,11-4,08
CAC 404.106,73-8,04
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN7,531.098.412.448,00
  border=THYAO5,67334.416.602,00
  border=HALKB8,69320.200.011,00
  border=AKBNK8,17213.268.824,00
  border=ISCTR4,42172.140.840,00
EndeksSon%Değ.
 KERVN0,3020,00
 TCHOL1,1313,00
 HZNDR4,8911,39
 DMSAS1,446,67
 ASYO1,996,42
GEDIZ0,65-16,67
ASYAB0,80-9,09
AVHOL2,76-8,31
ALYAG0,84-7,69
FROTO31,92-7,64
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.11143-2.39
EUR/JPY113.615-5.99
USD/JPY102.215-3.71
USD/BRL3.37391.07
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1316.24.74
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
TOIPSV0,14600,00
AQIDBV0,06500,00
SAIPKV0,06500,00
EUIAAV0,06500,00
AQICIV0,12500,00
USIEKV0,05400,00
SIIPRV0,05400,00
Varant nedir?

Periyodik Raporlarımız

Piyasa Yorumları

24 Haziran
17:57
BIST-100 GÜNÜ (%3,36)2623,87 PUAN DÜŞÜŞLE 75.366,00 PUANDAN KAPATTI ...
24 Haziran
16:43
BIST100 endeksi %4 aşağıda, 74.800 seviyelerinde, 74.000 ve 73.500 izleyen destekler olarak sıralanıyor. Avrupa borsalarında DAX %6,7, CAC40 %8, ABD vadeliler %3'e yakın ekside seyrine devam ediyor. DolarTL'de 2,92 denemesi sonrası hareket 2,93'e taşınmış durumda, 2,95 direnci önemini koruyor. Gelecek hafta BOE,ECB ve FED başkanları bir panele katılacak, piyasaların yüksek önem düzeyinde izlemesini bekleriz...
24 Haziran
11:01
Küresel piyasalarda Brexit sarsıntıları devam ederken içeride ise daha sınırlı etkiler takip ediliyor. 3,0040 seviyesini test eden DolarTL 2,92 seviyesinin altına kadar hızlı bir geri çekilme kaydetti. Volatilite ihtimalinin hala masada olduğunu düşünsek de kritik 2,95 eşiği altındaki DolarTL BIST için destekleyici. BIST100 endeksi ise %7-8 civarı eksideki Avrupa'ya karşılık %3,7 aşağıda, 75.000 seviyesinde. 76.200 BIST100 için önemsediğimiz bir eşikti, altında 75.500 ve 74.000 desteklerinden 2.si şuan çalışmış görünüyor ancak 73.200-73.500 destek bölgesi bulunuyor. ...
24 Haziran
10:30
İngiltere Başbakanı Cameron, AB'den çıkış kararı (Brexit) ile sonuçlanan referandum sonrası 'istifa ettiğini' açıkladı...
24 Haziran
09:38
AB referandumundan Birleşik Krallık'ın ayrılması sonucu çıktı. Brexit kararının ardından BIST100 endeksi güne %5,02 düşüşle 74.073 puan düzeyinden başladı...

Forex Piyasa Yorumları

13 Haziran
17:05
13.06.2016 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler...
13 Haziran
17:04
13.06.2016 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler ....
13 Haziran
17:03
13.06.2016 EURUSD Gün İçi Teknik Seviyeler ...
09 Haziran
09:14
09.06.2016 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler...
09 Haziran
09:14
09.06.2016 XAUUSD Gün İçi Teknik Seviyeler ...

Haberler

25 Haziran
14:53
TEST...
25 Haziran
14:51
TEST HABER...
25 Haziran
14:45
TEST...
25 Haziran
00:38
Gun Baslangici (Test)...
25 Haziran
00:35
Gun Baslangici (Test)...

Resmi Bültenler