Hisse Analiz

BIST  (24-10-2014 17:55:00)

BIST Grafik BIST Grafik
EndeksSon%Değ.
BIST 10079.417,10-0,10
BIST 3097.378,70-0,13
BIST 5076.300,10-0,06
BIST HIZM54.710,700,44
BIST MALİ107.532,00-0,53
BIST SINAİ74.860,400,41
BIST TEK32.177,30-0,12
DAX8.987,80-0,66
NIKKEI 22515.291,601,01
NASDAQ4.042,020,74
CAC 404.128,90-0,69
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,65774.446.703,00
  border=VAKBN4,82249.631.853,00
  border=AKBNK7,95248.290.397,00
  border=HALKB14,80244.402.442,00
  border=ISCTR5,44194.082.078,00
EndeksSon%Değ.
 MRTGG0,3011,11
 USAS0,8610,26
 GEREL1,4310,00
 ANSA0,969,09
 SKPLC0,878,75
LATEK0,20-23,08
TEKST1,81-10,40
GSDHO1,39-8,55
RODRG1,48-5,73
TCHOL0,99-5,71
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.267030.17
EUR/JPY137.0520.08
USD/JPY108.167-0.10
USD/BRL2.4745-1.12
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1231.02-0.11
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
TTDCBV0,07133,33
TUIBHV0,02100,00
VADUYV0,02100,00
KCIBHV0,18100,00
EKDDAV0,02100,00
KCIBGV0,3768,18
SADCAV0,1362,50
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

24 Ekim
17:50
BIST100 endeksi günü yüzde 0,10 düşüşle 79,417 puandan tamamladı...
24 Ekim
17:02
ABD'de yeni konut satışları Eylül'de 467 bin ile 460K seviyesindeki bloomberg.com beklentisinin hafif üzerinde geldi. ABD borsaları artıda açıldı ve Avrupa'da da kayıplar eritiliyor. 2,2350 seviyesi altına sarkma gayretindeki DolarTL de endeksin 79 bin üzerinde haftayı kapatması için destekleyici...
24 Ekim
14:48
80,000 sınırından dönen BIST100 için ilk takip edeceğimizi söylediğimiz 79,000 seviyesi ilk denemede destek oldu. DolarTL'de ise 2,24 altına hafif bir gevşeme var, gevşemenin devam etmesi halinde endeks 79 bin üzerinde bir hafta kapanışı deneyebilir...
24 Ekim
14:47
Küresel piyasalarda Ebola endişeleriyle başlayan günde borsalar satıcılı seyrine devam ediyor. Eksideki ABD vadelileri ve Avrupa borsalarıyla beraber BIST'te de bir kar satışı izledik. ...
24 Ekim
10:38
New York'ta ebola paniği nedeniyle eksideki ABD vadelileri takiben Avrupa da ekside açıldı. Güne yataya yakın başlayan BIST100 ise 79,450'ye dek gevşedikten sonra 79,500'de tutunmaya çalışıyor. 2,2310'dan dün yukarı tepki veren DolarTL ise 2,24 sınırında, sabah 85,80 sınırındaki dolar endeksinin 85,90 sınırına yükselmesi kur üzerinde yukarı yönlü etkiler yaratıyor. DolarTL'de yükselişin hızlanması ile kar realizasyonları görebiliriz. İlk takip edilecek destek seviyesi 79,000...

Forex Piyasa Yorumları

24 Ekim
08:36
XAGUSD Teknik Analiz Notu...
24 Ekim
08:36
XAUUSD Teknik Analiz Notu...
24 Ekim
08:35
USDTRY Teknik Analiz Notu...
24 Ekim
08:35
EURUSD Teknik Analiz Notu...
23 Ekim
09:03
XAGUSD Teknik Analiz Notu...

Haberler

25 Ekim
00:38
Gun Baslangici (Test)...
24 Ekim
17:57
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...
24 Ekim
17:57
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
24 Ekim
17:57
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 27 EKIM...
24 Ekim
17:57
UKRAYNA`NIN CARI ISLEMLER ACIGI OCAK-EYLUL DONEMINDE 3.34 MILYAR DOLARA GERILEDI...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler