Hisse Analiz

BIST  (28-11-2014 17:56:00)

BIST Grafik BIST Grafik
EndeksSon%Değ.
BIST 10086.168,701,75
BIST 30106.772,002,02
BIST 5082.950,801,85
BIST HIZM61.423,302,11
BIST MALİ118.165,002,30
BIST SINAİ76.293,30-0,13
BIST TEK34.842,600,34
DAX9.974,870,60
NIKKEI 22517.248,50-0,78
NASDAQ4.317,990,69
CAC 404.382,340,20
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN9,771.033.606.370,00
  border=THYAO9,21922.058.859,00
  border=HALKB15,80831.778.501,00
  border=VAKBN5,10518.771.288,00
  border=ISCTR6,16391.162.673,00
EndeksSon%Değ.
 YATAS1,5817,04
 VANGD2,0112,92
 MRTGG0,3011,11
 ANSA0,8310,67
 AFYON72,4010,28
TGSAS9,95-12,33
MANGO0,31-11,43
DARDL1,06-9,40
ARBUL1,13-8,13
GEDIZ1,50-6,25
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.24343-0.26
EUR/JPY147.6310.58
USD/JPY118.730.84
USD/BRL2.57581.86
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1176.83-1.26
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
GAICOV0,33560,00
AKICCV0,36500,00
KCIBHV0,50284,62
YKICDV0,03200,00
AKDDFV0,11175,00
KCDDKV0,28154,55
ISDDNV0,15114,29
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

28 Kasım
14:51
BIST100 endeksi gün içinde en yüksek 85,586 seviyesini gördükten sonra ikinci seansta kar satışı ile karşılaştı. 85,000 seviyesinden kar satışları karşılanırken endeks 85,300'de %0,7 primle seyrediyor. ...
28 Kasım
12:12
Euro bölgesinde TÜFE tahmini %0,4'ten beklenildiği gibi %0,3'e geriledi. Euro bölgesinde baskılanmaya devam eden enflasyon beklentileriyle EURUSD 1,2429'a dek geriledi. BIST100 ise 85,500'e dek yükseldikten sonra %1'e yakın primle bu seviyelere yakın seyrediyor...
28 Kasım
10:03
TÜİK verilerine göre dış ticaret açığı Ekim'de 6,25 milyar dolar olarak gerçekleşti (beklenti : 6,7 milyar dolar)...
28 Kasım
09:58
Yabancı takas oranında yükseliş devam ediyor; %63,92. OPEC kararı sonrası düşen petrol fiyatlarına eşlik eden DolarTL ve faiz BIST100 endeksini 85 bin puan üzerine taşıdı...
28 Kasım
09:33
BIST100 endeksi güne %0,23 değer kazancı ile 84,885 puandan başladı...

Forex Piyasa Yorumları

28 Kasım
09:43
GBPUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
28 Kasım
09:35
USDTRY Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
28 Kasım
09:35
USDJPY Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
28 Kasım
09:34
EURUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
28 Kasım
09:34
XAUUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri için...

Haberler

28 Kasım
17:57
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 1 ARALIK...
28 Kasım
17:57
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
28 Kasım
17:55
AKSAM BULTENI (TACIRLER MENKUL DEGERLER)...
28 Kasım
17:45
GALATASARAY:A TAKIM TEKNIK DIREKTORLUGU ICIN HAMZA HAMZAOGLU ILE GORUSMELERE BASLANMISTIR-KAP...
28 Kasım
17:43
GALATASARAY:A TAKIMI TEKNIK DIREKTORUMUZ CESARE PRANDELLI`NIN SOZLESMESI FESHEDILMISTIR-KAP...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler