Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10082.184,001,59
BIST 30100.979,001,67
BIST 5078.499,201,68
BIST HIZM58.839,801,16
BIST MALİ109.534,001,71
BIST SINAİ78.746,801,47
BIST TEK38.787,000,64
DAX12.086,001,83
NIKKEI 22519.411,400,65
NASDAQ4.382,821,15
CAC 405.083,520,98
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,87672.743.719,00
  border=AKBNK7,88339.539.592,00
  border=VAKBN4,43261.296.816,00
  border=ISCTR6,01254.633.678,00
  border=THYAO8,90208.858.783,00
EndeksSon%Değ.
 GNPWR0,2513,64
 DOBUR2,6512,77
 TUCLK4,0411,91
 OZBAL1,0810,20
 MMCAS3,417,91
OSMEN3,07-10,23
ALNTF1,60-7,51
SODSN3,60-5,26
EGEEN250,00-3,66
MEPET3,17-3,65
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.07879-0.39
EUR/JPY129.656-0.32
USD/JPY120.1850.08
USD/BRL3.2290.24
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1182.92-0.27
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
TUICBV0,15200,00
TUICAV1,14100,00
EUDPPV0,04100,00
DJDAAV0,24100,00
ERICAV0,02100,00
HAICIV0,02100,00
GADEGV0,04100,00
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

30 Mart
15:33
ABD'de Şubat'ta kişisel gelirler %0,4 ile %0,3 artış beklentisinin üzerinde gelirken kişisel harcamalar ise beklentinin altında kaldı. Önceki ay %0,2 gerileyen kişisel harcamaların Şubat'ta %0,2 artması bekleniyordu, artış %0,1 ile sınırlı kaldı. ...
30 Mart
15:03
İlk seansı %0,99 primle tamamlayan BIST100 endeksi 81,600 seviyelerinde seyretmeye devam ediyor. 2,61 sınırına çekilen DolarTL'nin gevşemeye devam etmesi durumunda endeksin hedefindeki dirençler 82,000 ve 82,500 olabilir. TSİ 15.30'da ABD'de lişisel gelirler ve harcamalar rakamları açıklanacak, ekonomik canlılığa dair önemli sinyaller vermesini bekliyoruz. ABD dataları ile DolarTL'de hareketliliğin artması söz konusu olabilir...
30 Mart
12:16
Asya'dan devralınan olumlu hava ile Avrupa borsalarında da iyimserlik hakim. DolarTL'nin de sabahki 2,6160 seviyelerinden 2,6110'lara dek gevşemesi endekse tepki imkanı verdi. Güne yatay başlayarak 80,500 altına dek gevşeyen BIST100 endeksi yüzde 1 primle 81,500 seviyesi üzerinde. 200 günlük hareketli ortalama 81,250'nin destek olarak çalışıp çalışmadığı olası geri çekilmelerde izlenmeli...
30 Mart
10:06
TÜİK verilerine göre; ekonomik güven endeksi Mart ayında bir önceki aya göre %15,4 oranında azalarak 88,50'den 74,85'e geriledi. Tüketici, reel kesim, hizmet, perakende ticaret ve inşaat sektörü güvenlerinde düşüş ekonomik güvenin gerilemesinde etkili unsurlar. ...
30 Mart
09:56
Bugün gündemde Yunanistan ve ABD'de kişisel tüketim verileri izlenecek. Yunan Başbakan Tsipras'ın haftasonu Brüksel'de kreditörlerle yapılan görüşmeler hakkında parlamentoya bilgilendirme konuşması yapması bekleniyor...

Forex Piyasa Yorumları

17 Şubat
10:43
USDTRY Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin...
17 Şubat
10:42
EURUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin...
17 Şubat
10:41
XAUUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri İçin......
08 Aralık
10:30
USDJPY Teknik Alım Satım Seviyeleri için...
08 Aralık
10:29
EURUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri için...

Haberler

31 Mart
08:15
GBPUSD ANALIZI (ATIG YATIRIM)...
31 Mart
08:14
YUNANISTAN BASBAKANI: BORC YAPILANDIRMASI KONUSUNDA DURUST BIR UZLASMA ARIYORUZ...
31 Mart
08:11
PETROL ANALIZI (ATIG YATIRIM)...
31 Mart
08:07
HORIZON, 1.1 MILYAR DOLAR KARSILIGINDA HYPERION`U SATIN ALACAK...
31 Mart
08:07
MAKRO ANALIZ (ATIG YATIRIM)...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler