Hisse Analiz

BIST  (31-10-2014 17:47:00)

BIST Grafik BIST Grafik
EndeksSon%Değ.
BIST 10080.500,900,75
BIST 3098.878,100,95
BIST 5077.318,700,77
BIST HIZM56.623,700,68
BIST MALİ108.429,001,03
BIST SINAİ75.442,700,17
BIST TEK32.491,800,31
DAX9.114,840,35
NIKKEI 22515.658,200,67
NASDAQ4.100,640,25
CAC 404.141,240,74
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,68703.474.885,00
  border=HALKB14,80441.428.587,00
  border=VAKBN4,79267.450.883,00
  border=ISCTR5,57220.982.956,00
  border=AKBNK8,00168.009.908,00
EndeksSon%Değ.
 YYAPI0,6017,65
 FLAP1,7316,89
 OYLUM0,7513,64
 DITAS7,7310,59
 YATAS1,369,68
TUCLK4,14-11,35
ANSA0,81-10,00
BSOKE2,43-9,67
TRNSK0,29-9,38
ASYAB0,72-8,86
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.25191-0.76
EUR/JPY140.541.94
USD/JPY112.2632.73
USD/BRL2.45181.91
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1165.12-2.92
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
AQIPPV0,35483,33
AXIPPV0,79464,29
AUIUSV0,19375,00
DXDBOV0,05150,00
SPDBMV0,19137,50
DXDCCV0,11120,00
ISICOV0,02100,00
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

31 Ekim
09:07
JAPON GÜNEŞİ ...
30 Ekim
08:51
KARTALLAR YÜKSEK UÇAR.....
27 Ekim
08:43
Hikaye Petrol ile baştan yazılıyor...
24 Ekim
17:50
BIST100 endeksi günü yüzde 0,10 düşüşle 79,417 puandan tamamladı...
24 Ekim
17:02
ABD'de yeni konut satışları Eylül'de 467 bin ile 460K seviyesindeki bloomberg.com beklentisinin hafif üzerinde geldi. ABD borsaları artıda açıldı ve Avrupa'da da kayıplar eritiliyor. 2,2350 seviyesi altına sarkma gayretindeki DolarTL de endeksin 79 bin üzerinde haftayı kapatması için destekleyici...

Forex Piyasa Yorumları

31 Ekim
09:41
GBPUSD Teknik Alım Satım Seviyeleri ...
31 Ekim
09:40
USDTRY Teknik Alım Satım Seviyeleri...
31 Ekim
09:39
USDJPY Teknik Alım-Satım Seviyeleri...
31 Ekim
09:38
EURUSD Teknik Alım-Satım Seviyeleri...
31 Ekim
09:36
XAUUSD Teknik Alım-Satım Seviyeleri...

Haberler

31 Ekim
17:57
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...
31 Ekim
17:57
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 3 KASIM...
31 Ekim
17:57
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
31 Ekim
17:45
USDTL HAFTALIK YORUMU (INFO YATIRIM)...
31 Ekim
17:40
MODEL PORTOY - GUNCELLEME NOTU (HALK YATIRIM)...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler