Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10089.269,70-1,01
BIST 30109.509,00-1,07
BIST 5085.505,90-1,00
BIST HIZM57.176,80-0,92
BIST MALİ116.678,00-1,60
BIST SINAİ95.735,20-0,08
BIST TEK82.517,300,54
DAX12.203,000,44
NIKKEI 22519.217,500,08
NASDAQ5.430,270,43
CAC 405.069,040,45
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=HALKB10,341.797.021.745,00
  border=GARAN8,91398.351.448,00
  border=THYAO5,46305.306.331,00
  border=AKBNK8,78226.872.141,00
  border=PETKM5,03164.756.042,00
EndeksSon%Değ.
 BNTAS5,5815,29
 KRONT10,9011,45
 DARDL1,439,16
 OZGYO1,817,74
 ASYO1,996,42
MNDRS0,73-17,05
HALKB10,34-14,26
ROYAL1,03-10,43
AVGYO2,99-6,56
SANFM1,64-6,29
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.07489-0.16
EUR/JPY119.6460.09
USD/JPY111.3140.25
USD/BRL3.12330.10
Brent Petrol Online Spot (OTC)115.210.35
ALTIN ONS1249.38-0.32
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
HADTLV0,494.800,00
HAITLV0,20900,00
HADTOV0,33725,00
HAIUAV0,16700,00
HADUDV0,53657,14
HAD3TV0,51537,50
HADTNV0,65441,67
Varant nedir?

Periyodik Raporlarımız

Piyasa Yorumları

29 Mart
10:22
XAU/USD (ONS) 1210’dan başlayan yükselişine devam ediyor. Şu anda 1,247’den işlem gören ons altın, 1250-1280 aralığında konsolidasyon oluşabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta 1,250 seviyesi ve bu seviye geçilmekte zorlanıyordu ki Trumpcare bu seviyesinin geçilmesine destek verdi ve 1,261’i gördü. Ardından realizasyonla birlikte 1,251 seviyelerinden işlem görüyor. 200 günlük üssel ortalama 1,230 seviyesinden ama 1,245’in kırılmasını şimdilik beklemiyoruz Destekler 1,245 / 1,242 / 1,240 ve 1,236 ( aynı zamanda stop-loss)...
29 Mart
10:21
Önce bir hatırlatma ; paritenin %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesi 1,0710( stop-loss) desteği üzerinde tutunması yükseliş eğiliminin devam isteğine işaret ediyordu. Önceki gün Almanya’da Merkel’in partisinin yerel bir seçimi kazanmasının da etkisiyle, 4,5 ay sonra ilk defa 1,09’u aştı. Paritede 1,0830 üzerinde kalınmasıyla 1,1095 ‘e dikkat etmemiz gerektiğine dikkat çekiyoruz. Cuma günü açıklanacak Euro bölgesi enflasyon rakamı kritik öneme sahip oldu. Desteklerimiz; 1,0880 / 1,0820 /1,0785 / 1,0735 Dirençlerimiz ;1,0820 / 1,0880...
29 Mart
10:21
Trump'ın mali harcamaları artıracağına dair iyimserliğin önemli ölçüde azalmasıyla son birkaç ayın en düşük seviyesine gerilerken bu süreçte dolar/TL de 3,58'li seviyelere kadar geriledi ancak kalıcı olmadı, çünkü kurumsal talep artıyordu. Çünkü %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesine denk gelen 3,60 desteği üzerine kalıcılık yükseliş eğilimini desteklemeye devam ediyor. USD/TRY 3,65 – 3,68 dirençlerini hedefleyebilir....
29 Mart
10:21
BIST-100 ; 89,700 Seviyesinin stop-loss olarak kullanılmasının önemini bir kez daha görmekteyiz. Stop-loss seviyeleri belirlenirken az sarktı beklentisi kullanılmaz. Kullanırsak çoğunlukla bugünkü gibi durumlarla karşı karşıya kalırız. 90,500 seviyelerinde yorulma kısa vadede olumsuzluğa işaret ediyordu. Dün gelen Halkbank haberi genel bir durgunluk yaratacaktır. 88,800 – 88,000 destek noktaları olarak dikkat çekerken, Dirençler ise 89,400- 89,700 olarak dikkat çekmektedir....
24 Mart
09:38
XAU/USD (ONS) ABD 10 yıllık tahvil faizlerindeki sert gerileme devam ediyor. %2,6’lardan %2,41’lere geldik. ABD reel faizleriyle ters işlem gören ons altında da bu doğrultuda 1210’dan başlayan yükselişine devam ediyor. Şu anda 1,247’den işlem gören ons altın, 1250- 1280 aralığında konsolidasyon oluşabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta 1,250 seviyesi ve bu seviye geçilmekte zorlanıyor. Destekler 1,245 / 1,242 / 1,240 ve 1,236 ( aynı zamanda stop-loss)...

Forex Piyasa Yorumları

25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:31
25.01.2017 EURUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:52
24.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:51
24.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler...

Haberler

30 Mart
00:38
Gun Baslangici (Test)...
29 Mart
18:24
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 30 MART...
29 Mart
18:24
DUNYA MERKEZ BANKALARI GUNLUGU - 29 MART/31 MAYIS...
29 Mart
18:24
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
29 Mart
18:24
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...

Resmi Bültenler