Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10079.756,40-0,05
BIST 3097.881,00-0,14
BIST 5076.359,30-0,09
BIST HIZM51.086,000,26
BIST MALİ107.799,00-0,39
BIST SINAİ81.754,600,33
BIST TEK57.957,801,12
DAX10.627,00-0,44
NIKKEI 22516.754,00-0,32
NASDAQ4.858,91-0,66
CAC 404.488,69-0,47
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,39580.127.958,00
  border=THYAO5,34470.884.694,00
  border=TUPRS58,25242.585.847,00
  border=HALKB9,76225.820.463,00
  border=AKBNK8,40152.724.600,00
EndeksSon%Değ.
 MZHLD1,3820,00
 AVHOL2,5319,91
 EPLAS2,0019,76
 KIPA1,5518,32
 ROYAL0,9614,29
DENIZ3,14-7,37
EGCYO0,34-5,56
AYES1,21-5,47
GNPWR0,19-5,00
KLNMA6,57-4,78
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.1240.13
EUR/JPY113.331-0.07
USD/JPY100.829-0.19
USD/BRL3.2450.04
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1339.050.10
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
SIIAOV0,03200,00
TUIFMV0,02100,00
PXIDDV0,02100,00
THIGFV0,02100,00
DXD3CV0,02100,00
HADGNV1,7489,13
HADGJV2,1582,20
Varant nedir?

Periyodik Raporlarımız

Piyasa Yorumları

23 Eylül
18:01
BIST100 endeksi günü %0,05 düşüşle 79.756,44 puan seviyesinden tamamladı...
23 Eylül
14:29
DolarTL'de hareket 2,95 altında, BIST100 80.000 seviyesini hedefliyor. DolarTL'de gevşeme eğilimi BIST100 için destekleyici bir görünüm çizmekte. 2,95 seviyesi altında kalıcılığın DolarTL'de geri çekilme eğilimini hızlandırması söz konusu olabilir. Küresel veri takviminde ise TSİ 16.45'te ABD'de Eylül ayı flaş (öncü) imalat PMI verisi açıklanacak...
23 Eylül
11:55
BIST100 endeksinde 79.515,50 seviyesi test edildi, işlemler 79.640 seviyelerinden geçiyor... 79.500 destek yapıldıkça BIST100'de ilk hedef 80.000-80.300 bandı olarak kalmaya devam edebilir. Küresel piyasalarda BOJ ve FED sonrası iyimserliğin ardından bugün ABD vadeliler ve Avrupa borsaları hafif satıcılı. Brent petrol 47$ seviyesinin hemen altında %0,97 aşağıda seyrediyor...
23 Eylül
10:51
Almanya'da açıklanan Eylül öncü (flaş) imalat PMI beklentileri aştı ve sektörde genişlemenin ivme kazandığına devamına işaret ediyor. Günün devamında Euro Bölgesi'nde flaş imalat ve hizmet PMI ve ABD'de de flaş imalat PMI açıklanacak...
23 Eylül
10:48
Almanya'da imalat PMI verisi Eylül ayında 54,3 olarak gerçekleşti, beklenti 53,1 seviyesindeydi. EURUSD'de işlemler 1,1206 seviyelerinde, 1,12-1,1220 bandı üzerinde kalındıkça yükseliş denemeleri devam edebilir. Geri çekilmelerin 1,1220-1,12 bandında karşılanamadığı bir durumda ise 1,1180 ve 1,1150 seviyelerini izleyen destekler olabilir. Dolar endeksinde ise işlemler 95,46 seviyelerinden geçiyor ...

Forex Piyasa Yorumları

22 Eylül
08:55
22.09.2016 GBPUSD Gün İçi Teknik Seviyeler ...
22 Eylül
08:54
22.09.2016 XAUUSD Gün İçi Teknik Seviyeler ...
22 Eylül
08:54
22.09.2016 EURUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...
21 Eylül
08:57
21.09.2016 GBPUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...
21 Eylül
08:56
21.09.2016 XAUUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...

Haberler

26 Eylül
00:38
Gun Baslangici (Test)...
25 Eylül
00:38
Gun Baslangici (Test)...
24 Eylül
10:00
MOODY`S, TURKIYE`NIN UZUN VADELI KREDI NOTUNU BAA3`TEN BA1`E CEKTI, NOTUN GORUNUMUNU `DURAGAN` OLARAK BELIRLEDI...
24 Eylül
00:38
Gun Baslangici (Test)...
23 Eylül
17:56
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 26 EYLUL...

Resmi Bültenler