Hisse Analiz

BIST  (30-09-2014 14:30:00)

BIST Grafik BIST Grafik
EndeksSon%Değ.
BIST 10074.709,200,09
BIST 3091.267,200,08
BIST 5071.798,000,06
BIST HIZM52.608,700,04
BIST MALİ100.385,000,28
BIST SINAİ71.075,20-0,21
BIST TEK30.199,90-0,53
DAX9.422,91-0,71
NIKKEI 22516.310,600,50
NASDAQ4.047,18-0,16
CAC 404.358,07-0,83
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN7,98225.509.992,00
  border=EKGYO2,35189.583.609,00
  border=HALKB13,60178.411.796,00
  border=VAKBN4,19105.444.315,00
  border=THYAO6,5647.927.070,00
EndeksSon%Değ.
 KSTUR36,0013,21
 TUCLK2,578,44
 EKIZ0,867,50
 IHYAY0,297,41
 VANGD3,567,23
ASYAB0,85-11,46
ESEMS0,32-11,11
SELGD0,32-11,11
ORMA3,60-9,09
KERVN0,48-5,88
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.25794-0.84
EUR/JPY138.116-0.57
USD/JPY109.7980.28
USD/BRL2.46390.41
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1205.72-0.81
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
AKIBNV0,02100,00
ISICOV0,02100,00
YKICDV0,02100,00
EKIBJV0,1066,67
EKIBKV0,0350,00
OZIHEV0,0350,00
HAIBLV0,0350,00
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

30 Eylül
12:17
Euro bölgesinde hem işsizlik hem tüfe beklentiler dahilinde geldi. ( işsizlik 11,5 ve tüfe %0,3) . BIST-100'de 75,000 altındaki seyir devam ediyor. 74,830 seviyesindeyiz. sepet : 2,5740 dolar/tl : 2,2764 eur/usd : 1,2612 tahvil gösterge : 10,01 ve 10 y: 9,86 'da bulunmakta....
30 Eylül
11:02
Elektirk ve doğalgaza yapılan %9'luk zammın etkisi ; Elektirk tüfe içinde %3,12 doğalgaz ise %1,4 ağırlığa sahip, Ekim tüfe'ye etki 0,4 puan. 2014 ilişkin 9,1'lik enflasyon tahminimizde bu değerler bulunduğundan tahminimizde değişiklik yapmadık. ...
30 Eylül
10:16
Dış ticaret açığı Agustos ayında 7 mlr usd beklentilerin üzerinde 8 mlr usd olarak gerçekleşti. İhracatın ithalatı karşıma oranı ise %58,7'ye düştü. Bu veri sonrası 75,200 sınırına dayanmış olan (75,198) BIST-100 yeniden 75,000'inin altına geriledi. ( 74,963), Sepet 2,5850 / usd/tl 2,2778 ve eur/usd 1,2692 seviyesinde, faizler ise 2y; 9,81 ve 10y: 9,97 ...
30 Eylül
09:38
BIST-100 endeksi güne alımlarla başladı, 75,200 ilk direnç seviyemize yaklaştık. sepet 2,5806 , dolar/tl 2,2736 ve uer/usd 1,2699 seviyesinde...
30 Eylül
09:06
PANİK YOK , ...

Forex Piyasa Yorumları

30 Eylül
08:07
XAUUSD Teknik Analiz Notu...
30 Eylül
08:06
USDTRY Teknik Analiz Notu...
30 Eylül
08:05
EURUSD Teknik Analiz Notu...
29 Eylül
08:41
XAUUSD Teknik Analiz Notu...
29 Eylül
08:40
USDTRY Teknik Analiz Notu...

Haberler

30 Eylül
14:45
ABD`DE ICSC ZINCIR MAGAZA SATISLARI YILLIK: %+3.6 (ONCEKI:%+4.1)...
30 Eylül
14:45
ABD`DE ICSC ZINCIR MAGAZA SATISLARI HAFTALIK: %-0.2 (ONCEKI:%+0.1)...
30 Eylül
14:44
AB YETKILILERI: AB BUYUKELCILERI RUSYA YAPTIRIM PAKETINI DEGISTIRMEDI, KALDIRILAN YAPTIRIM YOK...
30 Eylül
14:40
TCMB, PIYASA YAPICI BANKALARA YAPTIGI GECELIK FONLAMA MIKTARINI 2 MILYAR 35 MILYONTL`YE YUKSELTTI...
30 Eylül
14:39
SEYITOMER TERMIK SANTRALI ALTERNATIF KUL-CURUF DEPOLAMA TESISI PROJESI ILE ILGILI CED SURECI BASLADI...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler