Hisse Analiz

BIST  (24-07-2014 17:57:00)

BIST Grafik BIST Grafik
EndeksSon%Değ.
BIST 10083.824,601,17
BIST 30103.430,001,35
BIST 5080.949,401,21
BIST HIZM56.414,300,24
BIST MALİ115.257,001,87
BIST SINAİ77.071,200,23
BIST TEK29.916,10-1,01
DAX9.753,560,20
NIKKEI 22515.328,60-0,10
NASDAQ3.986,190,62
CAC 404.376,320,16
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN9,17900.161.639,00
  border=HALKB17,00433.041.284,00
  border=VAKBN5,27367.434.922,00
  border=AKBNK8,56256.183.816,00
  border=ISCTR6,17229.140.602,00
EndeksSon%Değ.
 HALKS3,1821,37
 METRO0,7413,85
 MRTGG0,1911,76
 TCHOL1,2810,34
 GENYH27,5010,00
LATEK0,47-14,55
ARBUL1,71-10,00
VKING0,84-5,62
ARTOG1,20-5,51
IDAS0,20-4,76
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.346420.01
EUR/JPY137.0960.32
USD/JPY101.8240.31
USD/BRL2.2192-0.08
Brent Pet. Spot115.210.35
ALTIN ONS1292.55-0.93
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
DXDBOV0,693.350,00
HADCKV0,272.600,00
ISDYUV0,242.300,00
AKDCOV0,232.200,00
YKDVVV0,171.600,00
ERDVTV0,17750,00
GADYVV0,29383,33
Varant nedir?

Piyasa Yorumları

24 Temmuz
17:41
BIST100 endeksi günü yüzde 1,17 primle 83,824 puandan tamamladı...
24 Temmuz
16:38
İkinci seansa da alıcılı başlayan endeks gün içi en yüksek 83,920 puan seviyesini test etti. Başçı'nın desteği ile gelinen noktada 84,000 puan eşiğinde zorlanılması ile kar satışları izledik. Kar satışlarının 83,500'den tepki alımları ile karşılanmasıyla teknik tablo olumlu kalmaya devam ediyor. 83,500 direncinin destek haline getirilmesi halinde 85,000 direnci izlenmeye başlanabilir. Yine gelecek haftaki 3 günlük tatilde veri akışı ve jeopolitik risklerin üstlenilmek istenmemesi de bir ihtimal olarak duruyor...
24 Temmuz
15:31
ABD'de haftalık işsizlik maaşı başvuruları 284K ile 310K seviyesindeki beklentinin altında kaldı. Veri ABD istihdam sektöründe toparlanma işaretlerini destekler nitelikte kalmaya devam ediyor...
24 Temmuz
15:23
İsrail, Hamas'ın Ben Gurion havalimanını vurduğu iddiasını yalanladı - CNN Turk...
24 Temmuz
14:22
Küresel piyasalardaki son gelişmeler ve operasyonel süreçler dikkate alınarak TCMB zorunlu karşılıklarla ilgili düzenleme yaptı. TL zorunlu karşılık yükümlülüğü için tesis edilebilecek döviz cinsi ABD doları ile sınırlandırıldı. Tesis edilmiş 12,7 milyar euro yerine yaklaşık 17,1 milyar ABD doları yatırılması gerekecek. Tesis dönemi 15 Ağustos 2014 tarihinde başlayacak...

Forex Piyasa Yorumları

24 Temmuz
08:54
USDTRY Analiz...
24 Temmuz
08:51
Altın Analiz...
24 Temmuz
08:50
Eurusd Analiz...
23 Temmuz
08:49
USDTRY Analiz ...
23 Temmuz
08:48
Eurusd Analiz...

Haberler

24 Temmuz
18:00
ABD`DE KC FED BILESIK ENDEKSI TEMMUZ`DA:9 (ONCEKI:6)...
24 Temmuz
17:57
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...
24 Temmuz
17:57
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
24 Temmuz
17:57
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 25 TEMMUZ...
24 Temmuz
17:55
HALKBANK`IN ILK YARI NET KÂRI 1 MILYAR 163 MILYON TL OLDU - BASIN ACIKLAMASI...

Periyodik Raporlarımız

Araştırma Tavsiyeleri

VİOP Uzlaşma Fiyatları

Sözleşme KoduÖnc. Uzlaşma FiyatıUzlaşma Fiyatı% Değişim

Resmi Bültenler