Hisse Analiz

EndeksSon%Devir
BIST 10092.249,801,61
BIST 30115.461,001,72
BIST 5089.273,601,67
BIST HIZM68.720,001,08
BIST MALİ104.767,002,29
BIST SINAİ108.836,000,93
BIST TEK77.711,502,27
DAX12.085,80-0,09
NIKKEI 22521.124,000,03
NASDAQ7.526,520,63
CAC 405.390,950,43
  • EN �OK ��LEM G�REN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,151.027.564.654,00
  border=THYAO13,02823.790.073,00
  border=AKBNK6,23315.491.879,00
  border=PETKM5,11293.593.074,00
  border=ASELS18,07277.901.155,00
EndeksSon%Devir
 ISKUR148.000,0033,20
 PKENT84,5019,01
 ADEL11,2017,89
 SELGD1,8210,30
 VESTL11,089,06
ISATR99.989,90-13,20
SALIX4,26-8,58
IHGZT1,79-5,29
YESIL10,32-5,23
YONGA9,09-5,21
EndeksSon%Devir
EUR/USD1.123550.16
EUR/JPY121.721-0.03
USD/JPY108.35-0.19
USD/BRL3.88890.02
Brent Petrol Online Spot (OTC)115.210.35
ALTIN ONS1341.260.12
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeviri
SBICDV0,03200,00
PGIEAV0,78105,26
SIIJGV0,02100,00
UDIZUV0,02100,00
KHIDCV0,02100,00
IBDDAV0,06100,00
PGIEBV0,9783,02
Varant nedir?

Periyodik Raporlar�m�z

Piyasa Yorumlar�

27 Mayıs
10:03
Dolar/ tl.. 6,0643 den işlemlerin geçtiği kur’da 6,10 seviyesinin altında kalmasını olumlu bulmakla birlikte ve 6,000 desteğine dikkat çekmek isteriz. Diğer taraftan hem S-400 konusunu hem de CDS’lerin kura karşı uyumsuzluğu mevcut seviyelere temkinli yaklaşmamıza neden olmaktadır. ...
27 Mayıs
10:03
BIST-100: ABD ve İngiltere piyasalarının kapalı olması nedeniyle hacmin düşük kalmasını beklediğimiz BIST-100 endeksinde 85,500 üzerinde kalınmasını önemsemekle birlikte 86,500 seviyesinin kırılması durumunda 88-100 - 89,000 hareketinden bahsedebileceğimize de dikkat çekmek isteriz. ...
27 Mayıs
10:03
Euro / usd .. Euro, Avrupa Parlamentosu seçimlerinde Avrupa Birliği (AB) yanlısı partilerin meclisin üçte ikisini kazanmasının ardından Pazartesi günkü erken işlemlerde dolar karşısında gücünü korudu. 1,1220 direnç hedefine karşılık 1,1150 yi ise yakın destek olarak görmekteyiz. ...
27 Mayıs
10:02
Yunanistan ise seçim sonuçlarından memnun oömadı ve seçiçe gidiyor. Seçim sonuçlarının beklentilerinin gerisinde kaldığını belirten Çipras, "Sonuçları göz ardı etmek bana uygun bir davranış değil." dedi. Çipras, mücadeleden hiçbir zaman kaçmayacağını dile getirerek, "Yerel seçimlerin ikinci turunun ardından Cumhurbaşkanı'ndan erken genel seçim ilan etmesini isteyeceğim." ifadesini kullandı. Ekimde yapılması planlanan seçimlerin, haziran sonunda gerçekleştirilmesi bekleniyor...
27 Mayıs
10:02
Avrupa Parlamentosu seçimlerinde Avrupa Birliği (AB) yanlısı partilerin meclisin üçte ikisini kazandı. Bugüne kadar merkez sağ partilerin üye olduğu Avrupa Halk Partisi (EPP) ve merkez sol partilerin üye olduğu Sosyalistler ve Demokratlar grubunun (SD) sandalyeleri AP'de çoğunluğu sağlamaya yetiyordu. Fakat artık grup sırasıyla 178 ve 147 vekil ile 751 sandalyeli Avrupa Parlamentosu'nda çoğunluğa sahip olmayacak. Parlamentoda sandalyesini en fazla artıran grup ise Avrupa için Liberaller ve Demokratlar İttifakı (ALDE) oldu. Avrupa Parlamentosu seçimleri: • EPP (Merkez sağ) 179 (-42) • S&D (Merkez sol) 150 (-41) • ALDE (Liberal) 107 (+40) • G/EFA (Yeşiller) 70 (+20) • ENF (Milliyetçi) 58 • ECR (Muhafazakâr) 58 (-12) • EFDD (Aşırı sağ) 56 (+8) ...

Forex Piyasa Yorumlar�

25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:31
25.01.2017 EURUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:52
24.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:51
24.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler...

Haberler

18 Haziran
00:38
Gun Baslangici (Test)...
17 Haziran
18:21
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 18 HAZIRAN...
17 Haziran
18:21
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
17 Haziran
18:21
MERKEZ BANKALARI GUNLUGU - 17 HAZIRAN/ 21 AGUSTOS...
17 Haziran
18:21
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...

Resmi B�ltenler